Jaké zákazníky máme – Pro koho je to zajímavé?

  • Náš systém slouží především menším a středním firmám v oblasti výroby, které se zabývají hlavně kovo a dřevo výrobou, ale nepřekvapí nás ani další segmenty výroby. Dokážeme zharmonizovat zakázkovou, sériovou i prototypovou výrobu. Prostřednictvím jednoduchých čárových kódů, RFID čipů, tabletů a dotykových obrazovek zvládneme převést veškeré výrobní procesy do vteřinových operací, které snadno ovládají všichni Vaši zaměstnanci.

  • Máte tak okamžitý přehled o tom, co se na firmě děje, kdo co dělá a jak se zakázkám daří. Vaši zaměstnanci přehledně vidí, jak jim práce na zakázce ubíhá a jak moc je třeba v rámci normy máknout/zapracovat. Pokud zaměstnanec zvládá normu pod časem, stihne více práce a díky vaší odměně bude jistě spokojený pracant. Pokud se mu na zakázce nedaří, máte možnost zkonzultovat, proč tomu tak je, a pro budoucnost zlepšit z důvodů náročnosti nacenění zakázky, nebo bude mít zaměstnanec zpětnou vazbu ke své nižší produktivitě, kterou může vylepšit.

  • Vám ze systému přehledně vyplývá, kde je ve výrobě prostor pro další vytížení, a také to, kde se dějí prostoje, či neefektivní práce. Vaši zákazníci ocení díky našemu systému možnost přesné informace, jak si zakázka stojí a kdy přesně bude vyrobena/k dispozici. Kalkulant i majitel firmy je pak přesně schopen počítat se skutečnými i předpokládanými náklady, a optimalizovat tak objednávky od dodavatelů. Přesná harmonizace objednávek, skladů a dodávek od dodavatelů, kdy se procesy dokáží dít téměř samy, už jsou jenom příjemnou třešničkou na dortu. 

Jak eMISTR vydělal firmě ZAKOVO 10 milionů korun

Společnost po analýze tehdejšího stavu procesů vykazovala značné nedostatky, jak v evidenci výroby a práce, tak v oblasti cenové politiky. Efektivity nebylo docíleno ani v evidenci rozpracované výroby.

Společnost ZAKOVO s.r.o. o těchto nedostatcích, ani o možnosti využití moderních přístupů digitálního sběru dat, před naší analýzou nevěděla.

ČÍST VÍCE